REGULAMIN

BUDUJEMY DLA PAŃSTWA SKLEP ON-LINE WRAZ Z PANELEM DLA HURTOWNIKÓW, NA CHWILĘ OBECNĄ ABY ZAKUPIĆ NASZĄ ODZIEŻ ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM PONIŻEJ

 

ZA NIE DŁUGO DOSTĘPNA BĘDZIE PEŁNA WERSJA STRONY Z PANELEM KLIENTA, KOSZYKIEM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

 

Mamy proste zasady zakupów hurtowych/detalicznych, wyjaśniamy je w kilku punktach.

  1. Zakupów w naszej hurtowni/sklepie on-line, może dokonać każdy klient, bez względu na to, czy prowadzi działalność gospodarczą.
  2. Sprzedajemy tylko w pakietach (pełnych rozmiarówkach, dostępnych w danym modelu), chyba że kupujesz w detalu, wtedy możesz kupić 1 sztukę albo i więcej ;)Sprzedajemy nową, pełnowartościową odzież z kompletem metek.
  3. Każdy model w naszej hurtowni/sklepie jest oznaczony numerem, który widoczny jest w okienku pod zdjęciem. Jeśli zainteresowany jesteś zakupem, zapytaj mailowo o dostępność oraz cenę.
  4. Jeśli potrzebujesz wymiarów, napisz maila (musimy sobie na chwilę obecną radzić w ten sposób, do czasu kiedy powstanie pełna wersja strony ;)
  5. Wszystkie ceny podane w hurtowni/sklepie, są cenami netto.
  6. Minimalne zamówienie, które możemy zrealizować- to jeden pakiet w przypadku hurtu a w przypadku detalu 1 sztukę.
  7. Zakupioną w naszej hurtowni/sklepie odzież, wysyłamy za pobraniem na podany przez Państwa adres.
  8. Koszt wysyłki kurierskiej to 20zł.
  9. Zamówienie można wysłać poprzez stronę, korzystając z zakładki KONTAKT, podając kod modelu i ilośc pakietów albo poprzez adres mailowy, korzystając z prywatnej skrzynki pocztowej. Realizacja zamówienia następuję maksymalnie do 5 dni roboczych jeśłi produkt dostęny jest od ręki. O przebiegu realizacji zamówienia informujemy mailowo. Po założeniu zamówienia, dostają Państwo maila z instrukcjami finalizacji zamówienia.Wszelkie pytania prosimy kierować poprzez zakładkę KONTAKT, pocztę e-mail, bądź telefonicznie korzystająć z infolini czynnej od 9 do 16 od poniedziałku do piątku.
  10. Może się zdarzyć, że jest brak któregoś z zamawianych modeli o czym informujemy po założeniu zamówienia.